Bashka

Bashka

Občas mám nepřekonatelnou touhu na ulici udělat kotoul. Zajímají mě lidi, jejich proměny, vize, plány a touhy. Miluju svou práci a naučila jsem se dělat už jen věci, které dávají smysl. Ty, které jsou v souladu s mojí vizí. Funguju na fotosyntézu a jsem odborníkem na trapno.

V životě si hraju se slovy, sny a obrazy. Zpívám, tančím, maluju, píšu a nemyslím na to, jestli výsledkem bude umělecké dílo.

Do umělcovy cesty jsem se zapojila, protože jsem zažila sama na sobě tu ohromnou sílu změny. Cítit kreativitu a radost proudit vlastním tělem a životem je tak omamné. A vůbec ne složité. Chci to naučit i vás.

Moje motto: „Kdo chce letět, musí skočit.“

Eliška

Eliška

Jsem královna koloběžka, která se nelekne překážek na cestě. Jsem sběračka nápadů a inspirace, kterou rozdávám dál mezi lidi. Život je pro mě kolotoč a já se ráda točím. Umění je zastavit se.
Nejraději si hraju s pastelkami a papírem. Ráda se ztrácím v myšlenkových mapách, kde rozkvétá má fantazie. Být obklopena designem a barvami je můj svět a prohánět se v něm na koloběžce je pro mne další radost navíc.
Umělcovou cestou jsem sama prošla krok po kroku a má obrovský smysl tuto zkušenost předávat dál. Ráda vytvářím prostředí, kde se proměny dějí a lidé roztahují svá skrytá, ale nádherná motýlí křídla.
Motto: „Ať ten, který tvrdí, že něco nejde, nezdržuje toho, kdo to dělá.“

Klára

Klára

Jsem žena, která si užívá každého okamžiku, který život přináší. Výzvou posledních měsíců je pro mne propojování mých plánu, projektů a snů s ostatními. Poznávám, jak je důležitá vzájemná spolupráce a podpora. Vnáší to více tvořivosti, hravosti a spontánnosti do mého života. Můj život se tím velmi obohacuje. Ze solitéra se stávám týmovou hráčkou a to mne baví.
Život sám o sobě je velkou hrou a zábavou. Baví mne tvořit, být kreativní. Zajímám se o design, grafiku a je to pro mne velká hra barev, tvarů, protikladů.. Rovněž si hraji se slovy.. píši články, reportáže anebo jen dlouhé e-maily svým kamarádům.
Umělcova cesta je pro mne jedna z nejhezčích a nejdobrodružnějších cest, které lze absolvovat, aniž by člověk opustil své bydliště. Přináší spoustu nových podnětů do života a naopak spoustu starých přežitých mentálních vzorců boří. Ráda bych se s vámi znovu po ní prošla a podpořila vás.
Motto: „Všechno je jen zkušenost.“

Lucka

Lucka

Jsem seriózní šaškyně, důvěryhodný blázen, racionání idealistka, podporující kritička, hluboce přesvědčená i silně pochybující, proto všemu naslouchající a přitom ničemu nevěřící.

Nejraději si hraju při putování s batohem na zádech a holí v ruce. Baví mě měnící se krajina a možnost udělat každý další krok. A vždycky mě překvapí, co objevím za další zatáčkou. Čerstvě se učím hrát si na kajaku a u eskymáka zatím zvládám jen první půlku.
Já a umělcova cesta, protože mě baví objevovat a zkoumat, co všechno je v člověku schované. Čím víc toho objevuju, tím větší touhu zkoumat mám. A tím víc mě to baví.
Motto: „Vím, že nic nevím.“