Čeká nás celkem 13 setkání po 2 hodinách.

Budeš mít celý kurz podporu nás, průvodců.
V kurzu si najdeš kolegu, který ti může pomáhat procházet těžšími momenty.
13 setkání je rozděleno podle kapitol v knize Julie Cameron a každá kapitola nese jedno z důležitých témat a kroků.
V našich setkáních pak budeme knihu doplňovat řadou podpůrných a rozvojových cvičení, která ti pomohou být každý týden o kus dál.
Projít kurzem takového intenzivního znovuzrození kreativity není snadné. Postupně tě ale naučíme pocitu bezpečí ve skupině a společně projdeme všechny turbulence, euforie a životní změny.
Zapomeň na to, že na začátku a na konci kurzu budeš stále ten stejný člověk.
Celý kurz pak zakončí závěrečná párty, kam můžeš pozvat všechny, kteří tě za celou dobu kurzu podpořili a ukázat jim, co jsi dokázal/a. A ty si oddychneš, ohlédneš se za sebe na ten kus cesty a budeš moci s hrdostí vkročit do svého nového života plného hry, odvahy, kreativity a radosti.

 

Základní nástroje a pomůcky na cestě:
Společné setkávání
je prostor pro sdílení, podržení se navzájem a dodání si odvahy k dalším krokům na cestě.
Ranní stránky
jsou 30-ti minutový rituál. Po probuzení tak můžeš vypustit všechny svoje myšlenky, starosti a nápady na papír. Je to pravidelná duševní hygiena, která má velké výsledky.
Schůzka s umělcem
aneb vezmi své vnitřní dítě na rande. Dostaneš příležitost vyštrachat všechny radosti, které jsi dělal/a jako dítě. Neboj se a dovol si zase hrát.
! Pozor, na kurzu tě nenaučíme malovat olejem ani zpívat árie, ale podpoříme tě, abys sám/sama sobě dovolil/a být kreativní. Tím pro tebe mohou tvoje olejomalby nebo árie v koupelně získat vysokou uměleckou hodnotu.

Umělcova cesta 7
Umělcova cesta 9
Umělcova cesta 8