Umělcovu cestu jsme si samy prošlapaly a prožily s veškerými nástrahami.

Věříme, že každý si zaslouží znovu se potkat sám se sebou a se svým vnitřním umělcem. Naší radostí je být průvodkyněmi a podržet Tě, když to budeš potřebovat.
Nezapomeň, že hra + vy = život.

Tyto kurzy nejsou určeny pouze umělcům a kreativním povoláním.

Věříme a samy jsme důkazem toho, že kreativita je nejvíce třeba v běžném životě. Pokud přistupuješ kreativně k vlastnímu životu, pak bude celý tvůj život jedno velké umělecké dílo.

Není také náhody, že jsme se spojily právě my čtyři, abychom ti mohly být průvodkyněmi. My čtyři se umíme skvěle doplňovat, táhneme za jeden provaz, každá svou specifickou silou a přitom stejným směrem. Každá máme jiné dovednosti a znalosti, které všem našim účastníkům dokáží pomoct.
Samozřejmě, že knihu Umělcova cesta lze projít i individuálně…. Z vlastní zkušenosti ale víme, že právě průvodci a skupina, které jsi součástí, jsou  tvou největší pomocí.
Pomáhají ti překonávat složité momenty tím, že tě drží v tempu a nedovolí ti přestat. Naslouchají a rozumí ti, protože všichni procházejí tím stejným procesem. Jsou ti největší oporou a inspirací – takovou, jakou si nikdy sám nemůžeš dát, i kdyby tvá disciplína byla z oceli.
Prostě jsme se hledaly, až jsme se našly.  A síla nás čtyř, ta dokáže podržet každého, kdo bude na cestě ztrácet dech.
A my chceme, abys tu cestu ušel až do konce. Víme, jaká lahodná odměna totiž čeká v cíli.

Zde si můžeš přečíst zkušenosti a postřehy těch, co prošli kurzem před tebou

Co bylo můj záměr, jsem na začátku neuměla přesně formulovat. Vidím to až teď s odstupem, jak jsem se posunula a jak snadněji a hlavně s “otevřenou” hlavou přistupuji k životním situacím. Změnu vnímám nejen na sobě. Cítím, jak vyzařuje i do mého okolí. Vlastně jsem tím udělala něco pozitivního nejen pro sebe. :-) A to je skvělé!

Jana

Protože je lepší dělat cokoliv než sedět doma na zadku a naříkat si. :-)

Vyzkoušel jsem si něco nového a čerpat z tohoto kurzu budu ještě dlouho. Spousta věcí z kurzu mi začala docházet až časem po jeho ukončení.

Ondra

Protože se o sobě dozvíte zase o trochu víc, někdy i to, co jste si nechtěli připustit a/nebo neuměli pojmenovat. Protože třeba přijdete na to, co opravdu chcete v životě dělat, co vás baví a naplňuje nebo naopak nebaví a nenaplňuje. Protože třeba najdete odvahu s tím něco udělat.

Sandra

Protože se mám ráda a protože mám ráda dárky. Umělcova cesta, byl jeden z nejdůležitějších dárků pro mé svobodné já.

Anni

Nemusíš jít sám/sama.

Irča

453C6682
Umělcova cesta 5
Umělcova cesta 61